ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Про нас

Football World - футбольний інтернет-магазин, заснований в 2015 році. Ми пропонуємо широкий вибір спортивної та футбольної екіпіровки для професіоналів і любителів.

У нашому магазині представлені найпопулярніші бренди України, а саме: Joma, Kelme, Zeus, Nike, Adidas, Seco, Select, Spalding, New Balance, Europaw, Lotto, Mikasa, Puma та інші. Хочемо звернути увагу, що продаємо тільки оригінальну продукцію. Ніяких люксових копією або підробок ви у нас не знайдете. На сайті представлено більше 12 000 різних позицій товарів.

Всі співробітники нашої компанії професіонали своєї справи, а тому допоможуть швидко і якісно підібрати потрібний Вам товар.

Нашим клієнтам ми завжди готові запропонувати кращу ціну в інтернеті. Також на сайті постійно проводяться акції та розпродажі. Постійним покупцям надаємо додаткові знижки.

Відправляємо товар в будь-який куточок України. Відвідати наш магазин можна за адресою: м Херсон, просп. Будівельників 1/62.

Колектив Football World бачить свою місію в розвитку футболу в Україні через поставки якісної екіпіровки за доступними цінами.