ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Користувацька угода

Ця угода (далі "Угода") укладається між футбольним інтернет-магазином Football World, розташованим в мережі Інтернет за адресою www.football-world.com.ua (далі "Інтернет-магазин" або "Сайт") і користувачем послуг Інтернет-магазину (далі "Покупець"), і визначає умови придбання товарів через Сайт.

 

1. Основні положення

1.1. Ця Угода укладається між Покупцем та Інтернет-магазином в момент оформлення замовлення. Покупець підтверджує свою згоду з умовами, встановленими цією Угодою.

1.2. Ця Угода, а також інформація про товар, представлена на Сайті, є публічною офертою.

1.3. До відносин між Покупцем та Інтернет-магазином застосовуються положення ЦК України про роздрібну торгівлю, а також Закон України "Про захист прав споживачів" та інші правові акти, прийняті відповідно до них.

1.4. Покупцем може бути будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити замовлений ним товар в порядку та на умовах, встановлених цією Угодою, на території України.

1.5. Інтернет-магазин залишає за собою право вносити зміни до цієї Угоди.

1.6. Ця Угода повинна розглядатися у тому вигляді, у якому вона опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.

2. Інформація про товар

2.1. Товар представлений на Сайті через фото-зразки, що є власністю Інтернет-магазину.

2.2. Товар може відрізнятися від фото-зразків, але обов'язково буде відповідати характеристикам обраної позиції.

2.3. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: ціною і описом товару.

2.4. На прохання Покупця менеджер Інтернет-магазину може надати (по телефону або за допомогою месенджера) іншу інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про покупку товару.

2.5. Зазначена на Сайті ціна товару може бути змінена Інтернет-магазином в односторонньому порядку, але не після того, коли замовлення вже зроблене Покупцем і підтверджене Інтернет-магазином.

3. Порядок придбання товару

3.1. Покупець має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на Сайті. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлене Покупцем наступними способами: зроблене по телефону або оформлене самостійно на Сайті. Подробиці оформлення замовлення через Сайт описані в розділі "Доставка".

3.2. Після оформлення замовлення на телефон Покупця відправляється номер і сума замовлення, що підтверджують прийняття замовлення, і є невід'ємною частиною цієї Угоди. Далі менеджер Інтернет-магазину зв'язується з Покупцем (по телефону або за допомогою месенджера) для отримання підтвердження замовлення.

3.3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Інтернет-магазином своїх зобов'язань перед Покупцем.

3.4. При відсутності товару на складі менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний довести до відома про це Покупця (по телефону або за допомогою месенджера).

3.5. Покупець має право зробити попереднє замовлення на тимчасово відсутній на складі товар (якщо він не знятий з виробництва) шляхом внесення передоплати в порядку, обумовленому з менеджером Інтернет-магазину. При передоплаті товару, замовлення обробляється лише після внесення передоплати.

3.6. При відсутності товару Покупець має право замінити його іншим товаром або анулювати замовлення.

3.7. Покупець має право відмовитися від замовленого товару в будь-який час до його відправки Покупцеві, завчасно повідомивши про це Інтернет-магазин (по телефону або за допомогою месенджера).

4. Доставка і приймання-передавання товару

4.1. Доставка товару, замовленого в Інтернет-магазині, в узгодженій кількості та асортименті, здійснюється службою доставки «Нова Пошта» по всій території України.

4.2. Витрати з доставки товару вказані в товарно-транспортній накладній «Нова Пошта», доставка товару може бути як платна так і безкоштовна.

4.3. Відправлення та доставка замовленого товару проводиться в обумовлені з Покупцем терміни.

4.4. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару.

5. Оплата товару

5.1. Способи оплати товару вказані на Сайті в розділі "Доставка і оплата". Порядок і умови оплати замовленого товару обумовлюються Покупцем з менеджером Інтернет-магазину.

5.2. При готівковому розрахунку Покупець оплачує товар шляхом передачі грошей представнику Інтернет-магазину.

5.3. При безготівковому розрахунку Покупець вносить передоплату товару шляхом перерахування грошей на розрахунковий рахунок Інтернет-магазину.

5.4. Товар оплачується тільки в гривнях.

6. Повернення товару

6.1. Покупець має право відмовитися від товару після його отримання протягом 14 днів. Повернення товару належної якості можливий у випадку, якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, а також документ, що підтверджує факт і умови покупки зазначеного товару.

6.2. Покупець не має права відмовитися від товару належної якості, що має індивідуально-визначені властивості, якщо зазначений товар може бути використаний виключно Покупцем.

6.3. Покупець не має права обміняти або повернути товар належної якості, який входить до переліку товарів згідно Постанови КМУ від 19 березня 1994 № 172.

6.4. У разі відмови Покупця від товару Інтернет-магазин повертає йому грошову суму, сплачену за товар, за вирахуванням суми витрат Інтернет-магазину, пов'язаних з доставкою товару Покупцеві, не пізніше, ніж через десять днів з дня отримання товару Інтернет-магазином.

7. Відповідальність

7.1. Всі послуги, що надаються Інтернет-магазином надаються за принципом "як є". Інтернет-магазин не несе відповідальності за можливі технічні помилки в роботі сайту, наслідком яких є неможливість виконання замовлення або його несвоєчасне виконання. Крім того, до неможливості виконання замовлення або його несвоєчасного виконання можуть призвести обставини, зумовлені людським фактором, або ж події непереборної сили (форс-мажор), викликані соціальними і природними катаклізмами (війни, пожежі, повені, революції та ін.).

7.2. Інтернет-магазин не гарантує точності і повноти матеріалів по товару, що надаються на цьому сайті. Інтернет-магазин в будь-який час без повідомлення може вносити зміни в матеріали і послуги, що надаються на цьому сайті, а також у згадані в них товари і ціни. У разі старіння матеріалів і послуг на цьому сайті інтернет-магазин не зобов'язується оновлювати їх.

7.3. Інтернет-магазин не несе і ні за яких обставин не може нести ніякої матеріальної відповідальності, що виходить за рамки сум, отриманих від Покупців в якості оплати за товар.

7.4. Інтернет-магазин не несе ніякої відповідальності у випадку настання форс-мажорних обставин.

7.5. Реєструючись на сайті інтернет-магазину, ви погоджуєтеся надати достовірну і точну інформацію про себе і своїх контактних даних. В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном і паролем на сайті інтернет-магазину. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нам про це.

7.6. Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті інтернет-магазину, ви несете відповідальність, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України. Ви погоджуєтеся, що будь-яке ваше повідомлення інтернет-магазин може видаляти без вашого на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Інтернет-магазин не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену Покупцем.

8. Конфіденційність особистих даних

8.1. Зберігання та використання Сайтом наданих користувачами особистих даних повністю відповідає чинному законодавству України про недоторканність особистої інформації. Особисті дані користувачів не надаються третім особам, але зберігаються для надання послуги продажу товарів, представлених на Сайті. Сайт залишає за собою право використовувати цю інформацію в маркетингових цілях.

9. Інше

9.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарну пропозицію на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупиняти або припиняти продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.

9.2. Користувач Сайту зобов'язується: не порушувати працездатність сайту; не здійснювати дії, спрямовані на введення інших Користувач в оману; не використовувати скрипти (програми) для автоматизованого збору інформації та / або взаємодії з Сайтом і його сервісами.

9.3. Інтернет-магазин не несе відповідальність за розбіжність очікуваних Покупцем і реально отриманих послуг.

10. Інтелектуальна власність

10.1. Вся інформація міститься на сторінках Інтернет-магазину, включаючи фотографії, логотипи, дизайн, опис, а також інша інформація - є інтелектуальною власністю Інтернет-магазину. Копіювання і будь-яке інше використання матеріалів магазину в комерційних цілях без згоди Інтернет-магазину заборонено.

11. Заключні положення

11.1. Всі можливі суперечки, що випливають з цієї Угоди або пов'язані з нею, підлягають вирішенню відповідно до чинного законодавства України.

11.2. Визнання судом будь-якого положення Угоди недійсним або не підлягаючого до примусового виконанню не тягне до недійсності інших положень Угоди.