ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Що одягнути на футбол

1. Одяг для аматорського футболу

1.1 Одягайтеся для комфорту. Найважливіша частина вбрання для футболу – дати собі свободу рухів, щоб ви могли грати, не надто замислюючись про одяг. Оскільки аматорська гра зазвичай не вимагає одноманітності в одязі, вам не потрібно турбуватися про ті ж обмеження, що й для офіційної гри.

1.2 Перевірте погоду. Якщо ви просто граєте зі своїми друзями, ви можете носити все, що захочете, головне, щоб вам було зручно. Отже, якщо на вулиці спекотно, візьміть щось прохолодне, а якщо холодно, виберіть щось тепліше (але майте на увазі, що вам буде жарко, коли почнете бігати).

1.3 Знайдіть відповідний одяг. Якщо на вулиці тепло, вам, ймовірно, слід вибрати шорти та футболку чи футбольну майку. Якщо холодно, можна вибрати спортивні штани та футболку з довгим рукавом. Вам може знадобитися чи не знадобитися носити щитки на гомілки. Якщо ви це зробите, надягніть короткі шкарпетки під щитки та довгі шкарпетки (гетри) поверх них, щоб вони залишалися на місці. Додатковий шар одягу, якщо потрібно. Якщо для початку холодно, обов'язково надягніть шорти під спортивні штани, щоб їх можна було зняти, якщо стане дуже спекотно. Ви також можете одягнути футболку під футболку з довгим рукавом або толстовку з тією ж метою.

1.4 Виберіть правильне взуття. Знову ж таки, найголовніше — зручність та функціональність. Якщо у вас є бутси, ви можете їх носити. Однак у багато розважальних футбольних матчів можна грати в кедах, кросівках або взагалі без взуття. Порадьтеся з іншими гравцями, щоб вирішити, яке взуття підходить для цієї конкретної гри. Оскільки у футболі потрібно бити по м'ячу, ви повинні носити кеди або бутси, бо ви можете пошкодити ноги, якщо одягатимете сандалі або бігатиме босоніж.

1.5 Додайте родзинку. Ви можете пожвавити вбрання, купивши майку або шорти улюбленого гравця або команди. Також може бути смішно носити пов'язки або інші аксесуари, щоб ви почувалися знаменитими гравцями, яких ви бачите по телевізору.

2. Одяг для офіційної гри

2.1 Знайте правила вашої ліги. Граючи за команду, пам'ятайте, що вимоги до одягу можуть бути суворішими, ніж для аматорських ігор.

2.2 Надягніть білі шкарпетки під звичайні гетри команди.

2.3 Надягніть гетри поверх щитків на гомілки.

2.4 Носіть бутси. Взуття для газону допустиме лише при грі на газоні. На бутсах не повинно бути металевих шипів, шипів на передніх пальцях або будь-чого, що може принести травму іншому гравцю.

2.5 Зберіть волосся в хвостик, якщо воно доходить до плечей. Це полегшує перегляд у грі. Ви можете використовувати вузькі і м'які пов'язки, щоб волосся не падало на обличчя.

2.6 Шар одягу під футболку команди. Кофти та футболки для розминки не можна одягати поверх футболки команди, тому що це приховує, в якій команді ви перебуваєте, і вважається шахрайством. Кофти без блискавки, толстовки (з опущеним капюшоном) можна носити під футболкою. Всі типи та кольори нижніх футболок вважаються прийнятними, якщо вони одягнені під вашу футболку.

2.7. Носіть шорти. Допустимі легінси під шорти. Воротарі можуть носити штани.

2.8 Носіть капу. Це особливо рекомендується, якщо у вас є брекети чи інші проблеми із зубами. Гелієві капи чудові.

2.9. Використовуйте свої воротарські аксесуари, якщо ви воротар. Вам знадобиться гарна пара рукавичок. Одягніть футболку іншого кольору.

Що одягнути на футбол
https://football-world.com.ua/uploads/articles/ba023870b5b3fd638532e972d2b5d5a94280cc5a.jpg
Що одягнути на футбол