ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

FIFA Pro, FIFA і IMS який м'яч вибрати

ФІФА проводить суворі якісні перевірки на глобальних футбольних виробниках і призначає оцінки (наприклад IMS або ФІФА Якість Pro) різного видачі свідоцтва, засновані на специфікаціях футболу, як наприклад розмір, еластичність і вага. Свідоцтва IMS засвідчив футбол використовувати такі м'ячі в міжнародних футбольних матчах (як наприклад товариські матчі) і різних національних лігах як наприклад Англійська Прем'єр-ліга, Італія Serie, Іспанія La Liga і гонконгська Прем'єр-ліга. Хоча IMS вимоги видачі свідоцтва менш суворі.

FIFA і IMS в чому різниця

У кімнатній температурі, максимальний відскік розміру IMS 5 м'яча має бути між 125 і 155 см. У 5C, відскік повинен скласти щонайменше 115 см. Розмір IMS 5 м'яча має важити між 410 і 450 гр. Втрата повітря не повинна перевищувати 25%. Якість ФІФА Розміру 5 Pro повинен важити між 420 і 445 гр. Втрата повітря не повинна перевищувати 20%. IMS і Якість ФІФА користуються дуже подібними стандартами видачі свідоцтва. Однак, випробування Якості ФІФА проводяться в Швейцарському випробувальному інституті, поки IMS проводить свої випробування в 7 визначених ФІФА Європейських лабораторіях і не вимагає, щоб виробники заплатили грошовий збір акредитації.

FIFA Pro найвища світова якість

ФІФА Якість Pro - найвищий стандарт футбольної видачі свідоцтва. М'яч з фірмовим знаком Якість ФІФА Pro використовується в Чемпіонаті Світу, Європейському футбольному Чемпіонаті та інших вищих змаганнях.

FIFA Pro, FIFA і IMS який м'яч вибрати
https://football-world.com.ua/uploads/articles/d7f5a9541625d17a23257cdc45cb3e607953b636.webp
FIFA Pro, FIFA і IMS який м'яч вибрати