ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Як ефективно почистити взуття із сіткою

На сьогоднішній день взуття із сіткою – це обов'язковий елемент повсякденного взуття для багатьох людей. Але як відомо, сітка – дуже делікатний матеріал, який легко вимазується та пошкоджується. Щоб взуття не перетворювалося на накопичувач пилу, важливо вибирати правильний догляд за кросівками з сіткою - після прогулянок чи пробіжок протирати їх м'якою губкою від пилу.

Сітка - складний для очищення матеріал, тому що пил та інші забруднення зібиваються в секції, а також осідають на матеріалі. Але що ж робити якщо кросівки все ж таки сильно забруднилися? Прати у стильній машинці? Ні, не варто – для сітки це дуже агресивне середовище, і великий ризик втратити цілісність взуття. Тоді ви запитаєте, як правильно прати кросівки з сіткою? Ми розповімо вам у цій статті.

Як правильно прати кросівки з сіткою

Достатньо дотримуватися простих, але водночас ефективних рекомендацій, які не тільки допоможуть зберегти взуття цілим, а й очистити взуття від різного роду забруднень.

  • Потрібно набрати теплу воду в миску чи тазик. І додати у воду м'який миючий засіб. Не потрібно використовувати агресивні речовини, достатньо скористатися засобом для миття посуду або милом.
  • Використовуйте м'яку губку без шорсткої поверхні. Можна навіть використовувати спеціальну щітку для одягу - вона ідеально підходить для того, щоб зберегти текстильну поверхню взуття. Делікатно протирайте сітку, щоб її не пошкодити.
  • Важливо, вода повинна бути температурою вище 30°.
  • Устілка та шнурки очищаються окремо, їх потрібно заздалегідь витягнути.
  • Під час чищення взуття починайте з підошви, і тільки після того, як воно буде чистим, переходьте до верхньої частини, у тому числі до сітки.
  • Не можна сушити кросівки під сонцем чи батареї. Поставте взуття в сухе місце з кімнатною температурою і нехай вони повільно сохнуть.

Існують спеціальні засоби для швидкого та ефективного очищення кросівок, але далеко не скрізь їх можна купити. Тому можна скористатися нашим стандартним списком рекомендацій.

Якщо слідувати простим рекомендаціям і дбайливо ставитись до свого взуття - воно зможе довго залишатися в порядку та мати відмінний зовнішній вигляд. Кросівки яких правильно доглядають, дійсно служать довше без пошкоджень, а так само завжди виглядають свіжо.

Достатньо регулярно чистити взуття, протирати підошву і верхню частину кросівок, а також не давати їм забороняти після попадання під дощ, обов'язково важливо їх просушити.

 

Як ефективно почистити взуття із сіткою
https://football-world.com.ua/uploads/articles/10aef12f25684e9a3215cdb453fcaed3f32e6583.jpg
Як ефективно почистити взуття із сіткою