ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Як правильно накласти кінезіо тейп

Кінезіо тейпінг - це методика медичного пов'язування, яка стала популярною завдяки своїй ефективності та універсальності. Цей метод застосовують для поліпшення суглобової стабільності, зниження болю та прискорення процесу відновлення після травми. Однак, щоб досягти максимальної користі від кінезіо тейпа, необхідно правильно накласти його. У цій статті ми розглянемо основні принципи правильного накладення кінезіо тейпа для початківців.

Крок 1: Підготовка

Перш ніж розпочати накладання кінезіо тейпа, переконайтеся, що шкіра суха, чиста і без пошкоджень. Рекомендується також підстригти волосся на ділянці шкіри, де буде наклеєний тейп, щоб забезпечити краще зчеплення.

Крок 2: Вимірювання і нарізка тейпу

Виміряйте необхідну довжину тейпа, ґрунтуючись на зоні, яку ви збираєтеся покрити. Залиште невеликий запас на кінцях для забезпечення кращої фіксації. Потім наріжте тейп за потрібною довжиною, заокруглюючи кути, щоб запобігти відшаруванню.

Крок 3: Розминка шкіри

Перш ніж почати накладення, акуратно зробіть розминаючий масаж ділянки шкіри, на яку буде наклеєно тейп. Це допоможе поліпшити кровообіг і підвищити ефективність кінезіо тейпа.

Крок 4: Накладення тейпа

Під час накладання тейпа слід пам'ятати про такі принципи:

  1. Напруга: Розтягуйте тейп тільки на стільки, на скільки це необхідно для досягнення бажаного ефекту. Уникайте ехсесивної напруги, щоб не обмежувати рухи суглоба.
  2. Напрямок: Накладайте тейп уздовж ліній напрямку м'язових волокон або руху суглоба, щоб підтримувати природну анатомічну структуру і функцію.
  3. Фіксація: Після накладення тейпа акуратно розігніть його краї, щоб запобігти відшаруванню. Переконайтеся, що тейп добре прилягає до шкіри без утворення складок.
  4. Тривалість носіння: Зазвичай кінезіо тейп носиться від кількох днів до тижня, залежно від індивідуальних потреб і рекомендацій фахівця.

Крок 5: Післядогляд

Щоб запобігти подразненню шкіри, не рекомендується знімати тейп вологим. Для видалення тейпа використовуйте спеціальні засоби для зняття клею або олію (наприклад, олію для бебі-масажу). Після видалення тейпа обережно очистіть шкіру і зволожте її.

Висновок

Правильне накладення кінезіо тейпа може значно поліпшити результати лікування і скоротити час відновлення після травми. Дотримуючись вищевказаних кроків і принципів, ви зможете використовувати кінезіо тейп з максимальною ефективністю і безпекою. Однак, якщо у вас є сумніви або питання, завжди зверніться до кваліфікованого фахівця.

Як правильно накласти кінезіо тейп
https://football-world.com.ua/uploads/articles/128bda98a65fa9b1c71471b31e8d4071bfa8bd7c.jpg
Як правильно накласти кінезіо тейп