ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Як стати футболістом

1. Грайте у гру

1.1 Почніть рано. Важливо розвивати свої фізичні навички якомога раніше. Більшість професійних футболістів грають у цю гру принаймні із середньої школи. Якщо ви вже не навчаєтесь у старшій школі, але все ще хочете грати у футбол, вступіть до місцевої ліги або знайдіть спортивну школу. Робіть все, щоб покращити свої навички та знання у грі.

1.2 Вправляйтеся. У старших класах ви повинні приділяти близько 10-15 години на тиждень практиці. У коледжі цей час збільшується приблизно до 25-30 години на тиждень. Щоб стати професіоналом, потрібно якнайбільше грати у футбол. У міжсезоння не припиняйте тренування. Будьте готові піти на деякі жертви, щоб отримати все потрібне навчання. Щоб стати професійним спортсменом, потрібно витратити багато часу.

1.3 Підготуйтеся до коледжу. Якщо ви хочете стати професіоналом, найкраще вступити до хорошого коледжу. Зверніть увагу на свій середній бал і відвідуйте курси, які збільшать ваші шанси потрапити до хорошої школи. Запишіться на курси біології та медичних наук. Чим більше ви знаєте про людське тіло і про те, що потрібно для максимальної продуктивності, тим краще. Майте на увазі, що участь у студентському футболі не є гарантією того, що ви гратимете професійно. Лише 1,7% гравців коледжів гратимуть у професійний футбол.

1.4 Будьте у пошуку скаутів. Якщо скаут відвідує вашу школу, поводьтеся якнайкраще. Не вихваляйтеся і не проявляйте неповаги до товаришів по команді. Скаути дивляться, як добре ви граєте в гру, а також наскільки добре ви граєте з іншими. Підтримуйте добрі стосунки з тренером. Ваш тренер може знати скаутів та дати вам рекомендації. Отримання рекомендації від тренера може стати визначальним фактором у тому, чи візьмуть вас до команди чи ні. Попри все, зберігайте хороше ставлення. Виявіть енергію на розминці та залишайтеся позитивними в кулуарах. Якщо ви отримуєте негативний відгук від скаута, навчайтеся на ньому. Вдосконалюй себе щодня.

2. Створіть своє резюме

2.1 Складіть футбольне резюме. Додайте свою основну інформацію, позицію, на якій ви граєте, та будь-які досягнення як гравець. Як і в будь-якому резюме, перерахуйте все, що стосується ваших цілей. Якщо ви працювали у футбольній школі або допомагали тренувати команду невеликої ліги, вкажіть це у своєму резюме. Додайте все, що може виділити вас серед конкурентів. Ваша мета – зробити професійний футбол своєю роботою, тому складіть резюме, щоб відобразити це.

2.2 Додайте будь-які новини, які ви, можливо, отримали. Знайдіть будь-які статті, в яких згадуються ви чи ваша команда, навіть якщо це місцева газета зі шкільних часів. Знайдіть відеозапис гри вашої команди і знайдіть ігри, в яких ви досягли успіху. Попросіть друга або члена сім'ї записати вас під час ваших ігор, щоб допомогти вам створити ролик з найкращими моментами.

2.3 Розішліть своє резюме. Надішліть своє резюме командам, за які ви хочете грати. Не забудьте стежити за місцями, куди ви їдете. Зателефонуйте або надішліть електронного листа, щоб повідомити, що ви хочете грати за них. Обов'язково подякуйте будь-якій команді, яка відповіла вам. Дайте їм зрозуміти, що ви цінуєте їх час та увагу. Якщо вас не підхопила жодна команда, не здайтеся. Знайдіть інші ліги, до яких можна приєднатися, щоб продовжувати набиратися досвіду. Оновлюйте своє резюме та не припиняйте подачу.

2.4 Подумайте про найм агента. Агент може діяти як сполучна ланка між вами та командами, за які ви хочете грати. Пошук агента, який представлятиме вас, може стати квитком до підписання контракту з НФЛ. Існують певні правила та положення, яким повинні дотримуватися агенти, які представляють гравців коледжу. Агентам зазвичай доводиться чекати на закінчення кар'єри гравця в коледжі, перш ніж активно його вербувати.

3. Тренуйтеся як професіонали

3.1 Тренуйся як професійний спортсмен. Вміння грати у футбол – це лише частина процесу. Професійні спортсмени знаходяться у чудовій фізичній формі. Будьте готові зробити тренування пріоритетом. Знайдіть фізичні дані кількох професійних спортсменів та старанно працюйте, щоб відповідати їм. Подивіться на тренування, які вони роблять, та зробіть ці вправи частиною своєї рутини.

3.2 Зосередьтеся на підйомі ваги. Виконуйте такі вправи, як лежачи жим і станова тяга. Тренуйтеся з максимально великою вагою, яку ви можете правильно підняти у 5 повтореннях. Працюйте з великими групами м'язів, такими як груди, спина, квадрицепси та підколінні сухожилля.

3.3 Розвивайте свою витривалість. Практикуйте спринт з інтервалами, що збільшуються. Почніть зі спроби пробігти два 150-метрові спринти менш ніж за 20 секунд. Відпочивайте 30 секунд між кожним спринтом. У міру розвитку витривалості збільшуйте довжину та інтенсивність спринтів. Спробуйте пробігти три 200-метрові спринти менш ніж за 30 секунд. Відпочивайте 30 секунд між кожним підходом. Переконайтеся, що ви даєте своєму тілу час відновлення після кожного спринту. Відпочивайте 3-5 хвилин між кожною серією спринтів. Працюйте над підвищенням частоти серцевих скорочень та підтримуйте її на високому рівні протягом короткого проміжку часу. Гра у футбол потребує вибухової енергії у коротких переборах. Знайдіть тренування, що імітують цю інтенсивність.

3.4 Дотримуйтесь здорової дієти. Тренуватися як професійний спортсмен означає їсти як він. Так як ви підніматимете багато тягарів, переконайтеся, що ви отримуєте достатньо білка. Хорошим орієнтиром є те, щоб білок становив близько 1/3 вашої тарілки при кожному їді. Їжте нежирні білки, такі як курка, риба та боби. Спробуйте змішати вегетаріанську їжу один чи двічі на тиждень. Соя - один із найбільш здорових варіантів пісного вегетаріанського білка. Ваше становище залежатиме від кількості калорій, які вам потрібно з'їсти. Якщо вам потрібно бути легким на ногах, намагайтеся споживати 3000-5000 калорій під час тренування. Якщо ви лінійний суддя, вам може знадобитися 8000 калорій.

Як стати футболістом
https://football-world.com.ua/uploads/articles/7cb2b395d31ff5d2a7254d93e65ce9492112a7e5.jpg
Як стати футболістом