ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Як обрати футбольні щитки

1. Вибір правильного розміру футбольних щитків

1.1 Вибирайте щитки для гомілки із захистом кісточки для гравців у віці 12 років та молодше. Існує два основних типи щитків для гомілки. Один тип має ремінці на щиколотках, які обертають ногу та забезпечують підтримку та захист кісточки. Інший тип просто носиться під футбольними гетрами і захищає лише ваші гомілки. Для гравців молодше 12 років додатковий захист кісточки має вирішальне значення для безпеки та комфорту. В даний час є деякі гібридні щитки, які закривають кісточку, але насправді не охоплюють її. Однак вони, як правило, дорожчі, тому що вимагають дуже точного припасування.

1.2 Подумайте про вставні щитки для гомілки для старшого віку. У міру того, як гравці стають серйознішими у футболі, вони схильні вважати захист кісточки зайвим, оскільки він може обмежувати діапазон руху вашої ноги. До 10-12 років багато молодих гравців переходять на вставки, які просто засовуються під гетри. Вони не закривають кісточку. Хоча досягнення додаткової швидкості знижує захист, вона необхідна для змагань вищого рівня.

1.3 Розмір футбольних щитків залежить від зросту. Щитки бувають стандартних розмірів від XS до XL, але те, що ви носите велику майку, не означає, що вам потрібні великі щитки. Здебільшого нехай зріст буде вашим орієнтиром.

1.4 Переконайтеся, що щитки захищають на кілька дюймів нижче за коліно і трохи вище за кісточки.

1.5 Придбайте щитки, які зручно набувають форми вашої ноги по ширині. У професійних гравців насправді є щитки, виготовлені за індивідуальним замовленням на гомілки. Хоча для дитячо-юнацького футболу це надмірність, основна ідея — вам потрібний щільний і повний захист навколо гомілок. Якщо дивитися на ноги спереду, щиток повинен закривати всю ширину ноги. Більшість щитків для гомілки можна трохи зігнути пальцями, щоб вони підійшли до ноги. Однак не тягніть за них, оскільки це може призвести до їхнього послаблення.

1.6 Перед покупкою приміряйте щитки на гомілку з футбольними гетрами. Збираючись у магазин, візьміть із собою пару довгих футбольних гетр. Одягніть футбольні щитки і трохи пройдіться, по можливості навіть побігайте підтюпцем, і подивіться, чи вони сидять щільно на місці. Вони повинні бути зручними та закривати більшу частину ноги.

2. Вибір футбольних щитків залежно від позиції

2.1 Купуйте більші щитки, якщо ви захисник. Коли ви захищаєте штрафний майдчаник, ви отримуєте набагато більше ударів по ногах. Таким чином, захисники, як правило, воліють щось із більшим захистом, ніж нападаючий. Для молодих захисників непогана ідея продовжувати використовувати футбольні щитки із захистом кісточки.

2.2 Шукайте легші щитки для нападників та півзахисників. Коли ви біжите до мети, вам потрібно щось маленьке, що аж ніяк не обмежує вашу рухливість. Якщо є якась різниця між нападаючими та півзахисниками, то це те, що нападники іноді вибирають додатковий захист кісточки, наприклад, довші щитки для гомілки, щоб захиститися від ударів захисників.

2.3 Купуйте легкі щитки з мінімальним захистом як воротар. Останнє, що ви хочете робити в грі, - це постійно виправляти або турбуватися про свої щитки. Оскільки вони, як правило, набагато менш потрібні у штрафному майданчику, воротарі, як правило, вибирають найменші щитки.

2.4 Купити пластикові щитки для гомілки за найкращою ціною або із вуглецевого волокна для кращого захисту. Це два найпоширеніші матеріали для захисту гомілки. Обидва будуть відмінно працювати, але в залежності від ваших потреб як гравця один може бути кращим за інший. Пластик, як правило, найбільш економічний для менш серйозних гравців, тоді як вуглецеве волокно легше та міцніше для гри на високому рівні.

2.5 Купуйте рукави або ремені для щитків, щоб захистити гомілки протягом усієї гри. Жоден гравець не хоче постійно дивитися вниз та поправляти свої щитки. Ви можете використовувати тонкі повітропроникні рукави, які одягаються під гетри. Потім ви можете вставити щитки в рукави, натягнувши гетри на обидва рукави. Деякі гравці також віддають перевагу простим ремінцям на липучках, які можуть проходити над гетрами або під ними.

Як обрати футбольні щитки
https://football-world.com.ua/uploads/articles/57c7c8b4fdef3a3bec31216d3733de265a172069.jpg
Як обрати футбольні щитки