ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Як вибрати футбольний м'яч

Вибір футбольного м'яча може здатися простим, але коли спортивні вимоги високі, увага до деталей може стати ключем до досягнення кращих результатів. Є кілька чинників, які необхідно ретельно проаналізувати, щоб визначити тип і характеристики м'яча, з якими ви можете досягти найкращих результатів. Ми досліджуємо їх в цьому пості, щоб ви знали, на що звертати увагу.

Фактори для вибору хорошого футбольного м'яча

Розмір

Першим важливим аспектом для аналізу і вибору футбольного м'яча є його розмір. Ви повинні вибрати правильний розмір відповідно до футбольної категорії, в якій ви граєте, і вашим віком. Розмір футбольного м'яча представлений трьома числами: 3, 4 і 5.

  • Номер 3: це м'яч найменшого розміру, його вага становить близько 300 грамів, а його окружність становить близько 60 сантиметрів. Цей розмір м'яча зазвичай використовується для гри в футзал, але він також рекомендується для дітей молодше восьми років, оскільки з його допомогою вони можуть краще контролювати м'яч.
  • Номер 4: раніше в основному грали у футбол 7. Його середня окружність становить від 64 до 66 сантиметрів, а вага становить близько 350 грамів. Завдяки своєму розміру він також ідеально підходить для гри в футбол дітьми від 9 до 12 років.
  • Номер 5: номер п'ять - це розмір м'яча, який використовується в традиційному футболі. Він використовується футболістами старше тринадцяти років і дорослими в професійних і аматорських матчах або змаганнях. Його вага коливається від 400 до 450 грамів, його окружність коливається від 68 до 70 сантиметрів.

Панелі

Сьогодні футбольні м'ячі зазвичай складаються з 32 панелей, з них 20 шестикутних і 12 п'ятикутних. Ви також можете знайти м'ячі з меншою кількістю панелей, але вони не самі рекомендовані.

М'ячі з великою кількістю панелей мають більш сферичну форму, що робить їх більш стійкими при ударах. Панелі можна зшити як машинним способом, так і вручну, останні відрізняються найвищою якістю і міцністю.

Тип використання

Залежно від типу зовнішнього матеріалу, з якого вони виготовлені, існують футбольні м'ячі для різних покриттів, найбільш популярними з яких є м'ячі для натурального покриття (газону), який є типом ігрового поля, де найбільше практикуються професійний і любительський футбол. Ви також можете знайти м'ячі для штучного поля, бруду і для твердих поверхонь, таких як футбольні поля в приміщенні.

Повітряна камера

Цей компонент футбольних м'ячів також відомий як сечовий міхур. Його функція - утримувати повітря, щоб м'яч зберігав свою сферичну структуру. Внутрішня трубка може бути виготовлена ​​з таких матеріалів, як гума, латекс, бутил або суміш цих матеріалів. Однак вважається, що матеріалом, що забезпечує найвищу якість його виготовлення, є латекс.

Тип конструкції

Класичний дизайн футбольних м'ячів - знаменитий білий м'яч з чорними шестикутниками ⚽. Однак в останні роки було розроблено велику кількість дизайнів, що включають яскраві або металевого кольору і панелі різної форми.

Компанії-виробники м'ячів змагаються в створенні моделей, заснованих на інноваційних матеріалах і особливостях. Це призвело до того, що на ринку є м'ячі з дуже різними цінами, але з аналогічним якістю для досягнення своєї мети.

Ми сподіваємося, що, прочитавши цю статтю, ви будете краще розуміти аспекти, які слід враховувати, щоб купити футбольний м'яч, який відповідає вашим потребам. Пам'ятайте, що, прийнявши правильне рішення, ви можете добитися відмінних результатів.

Як вибрати футбольний м'яч
https://football-world.com.ua/uploads/articles/97766ee866b41890841ccd2f6a96c88235257095.webp
Як вибрати футбольний м'яч