ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Як вибрати гандбольний м'яч

Підбір м'яча за розміром та віком

Розмір "00" – призначений для дітей 6-8 років. Діаметр м'яча 45 см, вага 200-230 г. Рекомендується для новачків.

Розмір "0" – призначений для дітей від 8 років. Діаметр м'яча 48-50 см., вага 240-300 г. Використовується у наймолодшій категорії.

Розмір "1" – призначений для дітей з 12 років. Діаметр м'яча 50-52 см., вага 290-330 г. Використовується в дитячому розряді та в жіночому розряді кадет.

Розмір "2" – призначений з 14 років. Діаметр м'яча 54-56 см., вага 325-375 р. Використовується в чоловічому кадетському, жіночому юнацькому та жіночому старшому розрядах.

Розмір "3" – призначений з 16 років. Діаметр м'яча 58-60 см., вага 425-475 р. Використовується в юнацькому та старшому чоловічих розрядах.

Гандбольні м'ячі Select

Зшиті вручну м'ячі SELECT

Є велика ймовірність, що як гравець у гандболі ви вже тримали в руках гандбольний м'яч SELECT. Данський бренд є великим гравцем серед виробників гандбольних м'ячів та виробляє понад 2 мільйони м'ячів на рік. Знаменита 32-панельна система і досі є основою дизайну більшості гандбольних м'ячів. Зшиті вручну гандбольні м'ячі SELECT так популярні завдяки своїй чудовій якості та довговічності.

Офіційний м'яч для найбільших європейських змагань із гандболу

З 2016 року SELECT є партнером Європейської федерації гандболу (EHF). SELECT Ultimate , найкращий м'яч для гандболу від SELECT, є офіційним м'ячем для найбільших та найважливіших європейських змагань з гандболу, таких як Ліга чемпіонів та чемпіонат Європи. SELECT розробляє ексклюзивний та особливий дизайн гандбольного м'яча SELECT Ultimate для кожного турніру. Ці гандбольні м'ячі найвищої якості, оскільки найкращі гравці світу показують свою майстерність на найвищому рівні з цим м'ячем.

М'ячі SELECT пройшли випробування EHF

Популярні моделі пройшли випробування EHF та використовуються на міжнародних змаганнях. Грунтуючись на цих чотирьох критеріях, EHF тестує:

  • коло
  • округлість
  • вага
  • якість відскоку

На гандбольних м'ячах можна побачити друк EHF, який свідчить про чудову якість, довговічності та ігрових характеристиках гандбольних м'ячів SELECT.

Крім оригінальних гандболів, протестованих EHF, в асортименті SELECT також є «репліки». Дизайн м'ячів майже один до одного аналогічний до дизайну оригінальних м'ячів. Але як тільки ви візьмете м'ячі до рук, ви помітите різницю: м'ячі-репліки є спрощеними копіями високоякісних м'ячів. Захоплення трохи менше і, як правило, не таке приємне, як у оригінального матчевого м'яча EHF. Перевага полягає в тому, що моделі реплік дешевші, ніж їх оригінальні моделі. Моделі-репліки дуже надійні, коли йдеться про співвідношення ціни та якості, і є чудовою альтернативою дорожчим оригінальним м'ячам.

Широкий вибір гандбольних м'ячів SELECT

На додаток до професійних м'ячів для тренувань та змагань, SELECT також пропонує широкий асортимент м'ячів для тренувань та змагань для менш професійних гравців у гандбол. Завдяки широкому вибору гандбольних м'ячів, SELECT пропонує найідеальніший гандбольний. м'яч для кожного гандболіста. Також зверніть увагу на широкий асортимент для дітей у розмірі 0 та 1 та молодих дорослих у розмірі 2, де розмір та вага точно підібрані відповідно до рекомендацій IHF (Міжнародної федерації гандболу).

На додаток до гандболу SELECT Ultimate у колекції SELECT є й інші чудові гандболи. SELECT Solera — популярний гандбол для тренувань, який чудово лежить у руці як зі смолою, і без неї. SELECT Maxi Grip 2.0 був удосконалений і тепер чіпляється, відскакує та кидає навіть краще, ніж його попередник. Що особливого в цьому гандболі, так це те, що він самоклеючий і має ті ж функції, що гандбол, покритий смолою. Особливим м'ячем у асортимент є м'яч SELECT Adaptaball, який постійно кидає виклик і стимулює гравця в гандбол через дисбаланс, що створюється в м'ячі.

Візьміть смолу Profcare

Популярністю серед гандболістів користуються не лише самі м'ячі, але й різноманітні аксесуари, зокрема зі смоли SELECT. Ви можете знайти смолу для гандболу SELECT Profcare у кількості до 500 г. Він забезпечує ідеальне зчеплення та відмінно прилипає. Ця смола популярна, тому що вона набагато зручніша у використанні і легше видаляється, ніж інші порівнянні продукти. Крім того, SELECT також пропонує відповідний засіб для видалення смоли та засіб для чищення підлог після тренування. В асортименті Profcare SELECT також пропонує велику колекцію підтяжок та протекторів, за допомогою яких ви можете захистити себе з голови до ніг від важкої щоденної гри у гандбол.

Як вибрати гандбольний м'яч
https://football-world.com.ua/uploads/articles/5b1cfb1a6271a5560577025d86252b7c08f32353.jpg
Як вибрати гандбольний м'яч