ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Стандарти друку на футбольній формі

Футбольна форма - це не просто спортивний одяг, вона репрезентує команду, її ідентичність і є важливою частиною культури футболу. Друк на формі команди логотипів, номерів та іншої інформації є стандартною практикою, але цей процес має свої стандарти та вимоги. У цій статті ми розглянемо стандарти друку на футбольну форму та важливість їх дотримання.

Логотипи та емблеми команди

Одним із найважливіших елементів футбольної форми є друк логотипів та емблем команди. Емблема команди - це її візитна картка, і вона має бути чіткою і помітною. Стандарти FIFA та інших футбольних організацій чітко регламентують розмір і розташування емблем на формі. Емблеми зазвичай розміщуються на грудях, зліва, і на плечах. Вони мають бути однакового розміру та кольору на всіх футболках команди.

  • Стандартні розміри - від 60 до 70 см.

Номери гравців

Номери на футбольній формі несуть важливу інформацію і дають змогу ідентифікувати кожного гравця на полі. Стандарти наказують, що номери мають бути надруковані на спині та на грудях футболки, а також на шортах. Розмір і колір номерів також регулюються стандартами, і вони мають бути чітко видимими і контрастними щодо фону футболки.

  • Номер великий на футболці: висота цифри від 20 до 24 см залежно від розміру виробу.
  • Номер маленький на шортах або футболці: висота цифри від 8 до 10 см залежно від розміру виробу.

Імена гравців

Деякі команди вважають за краще також наносити імена гравців на футболку під номером. Це практика, яка часто використовується в професійних лігах. Імена гравців зазвичай наносять на спині футболки, нижче номера. Вони мають бути чіткими та такими, що легко читаються. Важливо врахувати, що імена гравців можуть змінюватися протягом сезону, і це має бути враховано під час друку.

Технологія друку

Існує кілька технологій друку на футбольній формі. Однією з найпоширеніших є сублімаційний друк, під час якого фарба вбирається безпосередньо в тканину і стійка до прання та вицвітання. Ця технологія забезпечує яскраві та насичені кольори, а також дає змогу наносити різні зображення, включно з графікою та візерунками.

Кольори і стиль

Кольори футбольної форми також регламентуються стандартами. Основні кольори форми, включно з футболкою, шортами та шкарпетками, мають бути однаковими для всіх гравців однієї команди. Це допомагає розрізняти команди на полі та спрощує суддям і вболівальникам визначення гравців. У разі наявності вторинної форми, кольори і стиль її також регламентуються.

Реклама та спонсори

Багато футбольних команд мають спонсорів, які розміщують свою рекламу на формі. Це додатковий аспект друку, який також регламентується. Рекламні елементи та логотипи спонсорів мають відповідати стандартам і не повинні затуляти основні елементи форми, такі як номери та емблеми.

Значення стандартів друку

Підтримка стандартів друку на футбольній формі важлива не тільки для візуальної ідентичності команди, а й для дотримання правил гри. Чітко видимі номери та емблеми дають змогу суддям і арбітрам визначати гравців і приймати рішення під час матчу. Це також спрощує життя вболівальникам і глядачам, які можуть легше відстежувати перебіг матчу і підтримувати свою команду.

Крім цього, дотримання стандартів друку на формі сприяє її довговічності та збереженню якості навіть після багаторазового прання і використання на полі. Дотримання стандартів також сприяє більш професійному сприйняттю команди і спонсорів, що може бути важливим у контексті маркетингу та комерційної діяльності.

На закінчення, стандарти друку на футбольній формі мають велике значення для зовнішнього вигляду команди, а також для забезпечення правильного функціонування гри. Дотримання цих стандартів допомагає створити ідентичність команди, спростити ігровий процес і підтримати безпеку та порядок на полі. Розробники форм, спонсори та команди повинні співпрацювати, щоб гарантувати відповідність стандартам і створити форму, яка відповідатиме всім вимогам і очікуванням.

Стандарти друку на футбольній формі
https://football-world.com.ua/uploads/articles/cd34f63a782b7ae62f2dfd242e249fe89551fe08.jpg
Стандарти друку на футбольній формі