ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ
Каталог товарів
ПРАЦЮЄМО! Відправляємо з Києва, Одеси та Івано-Франківська | ОТРИМАЙ ЗНИЖКУ

Удар як у Кріштіану Роналду

1. Виконання штрафних ударів.

Кріштіану Роналду відомий своїми штрафними ударами та запатентованим ефектом падіння у стилі наклболу, який він отримує при їх виконанні. Щоб виконати штрафний удар Кріштіану Роналду, вам потрібно навчитися надавати м'ячу невелике обертання, змушуючи його раптово опускатися вниз, і в той же час летіти точно з супер-зарядженою швидкістю, від якої важко захиститися.

1.1 Розташуйте м'яч так, щоб клапан був звернений до вас. Це необов'язково, хоча це може покращити рух м'яча у повітрі. Коли Роналду виконує штрафний удар, він завжди вишиковує м'яч так, щоб клапан торкався його ноги. Важко сказати, чи справді цей контакт впливає на траєкторію польоту м'яча, чи це просто забобони, але спробувати не завадить.

1.2 Зробіть п'ять кроків назад під кутом вліво, якщо ви правша, або вправо, якщо ви шульга, потім зробіть півтора кроку в протилежний бік. Встаньте, випряміть руки і розставте ноги дуже широко, ширше за плечі. Зробіть глибокий вдих.

1.3 Поставте ногу, що не вдаряє, на землю і нахилиться вперед. Його штрафні удари, як правило, дуже швидко досягають висоти, немовби вибухнувши від його ноги. Це відбувається через швидкий і короткий удар по м'ячу. Якщо все зроблено правильно, м'яч не обертатиметься, а підніматиметься по дузі, а потім швидко опускатиметься вниз або зигзагом залежно від сили, доданої до завершення.

1.4 Удар повинен бути трохи нижчим від центру м'яча підйомом стопи. Необхідно встановити контакт з м'ячем в області між шнурками та підйомом стопи. Цілуйте в клапан сопла, яким ви були звернені до себе на початку удару. Щоб надати йому ефекту наклболу, вам потрібно уникати будь-якого обертання м'яча. Постарайтеся вдарити по м'ячу трохи нижче за середину, але не надто низько, щоб він не підкрутився. У жодному разі м'яч не повинен скотитися з ноги.

1.5 Виконання. Найважливіша частина удару – це завершення. Виконайте удар, направивши ударну ногу туди, куди ви хочете, щоб м'яч потрапив, розвернувшись до мети і відірвавши опорну ногу від землі та піднявши її у повітря. Підніміть ударне коліно прямо вгору замість традиційнішого виконання. Уявіть, що ви хочете, щоб коліно ноги, що б'є, торкнулося підборіддя після того, як ви торкнулися м'яча. При правильному виконанні ударна нога повинна першою торкатися землі.

2. Виконання кросов та дриблінг.

Одна із чудових особливостей гри Роналду полягає в тому, що він розподіляє свої навички, шукаючи найкращі можливості для своєї команди забити. Це означає довгі навіси та кутові. Він також може переміщатися по всьому полю, граючи ліворуч, праворуч або в центрі нападу. Його симетрична робота ніг робить його одним із найбільших гравців, які коли-небудь грали в цю гру.

2.1 Навіси. На відміну від Бекхема, відомого своїми довгими, елегантними навісами по дузі з великою кількістю обертань, Роналду навіси більше схожі на маленькі передачі з-за спини в баскетболі. Він веде м'яч глибоко на ворожу територію, а потім підкидає його у повітря назад через ігрове поле до команди, готової для удару головою чи ногою. Хоча він часто грає на лівому фланзі поля, Роналду також перемикається в залежності від розвитку гри, а також йде до центру, щоб робити навіси.

2.2 Підкиньте м'яч товаришу за командою. Щоб зробити навіс у стилі Роналду, торкніться ногою прямо, а опорною ногою поставте її далеко за м'яч. Зробіть своє завершення дуже коротким, щоб підняти м'яч якнайбільше, даючи вашому товаришеві по команді можливість зробити удар головою.

2.3 Розвивайте обидві ноги. Одна з найхимерніших рис Роналду полягає в тому, що він однаково гарний з обох боків. Його кроси та удари лівою ногою такі ж хиткі й точні, як і кроси правої. Працюйте над роботою ніг, виконуючи вправи на дриблінг обома ногами і завдаючи якнайбільше ударів по воротах не з тієї ноги. Практикуйте свої основи до того часу, поки навчитеся отримувати потрібну силу від обох ніг, навіть якщо вона здається зворотної.

2.4 Контролюйте свій дриблінг за допомогою крокувань. Робота ніг Роналду дозволяє йому вчасно виконувати кроси, що робить його гру непередбачуваною та захоплюючою. Якщо ви хочете мати можливість вести м'яч так глибоко на територію, вам потрібно буде ухилятися від захисників та витягувати їх із шортів. Практикуйте перекручування, щоб імітувати чудовий дріблінг Роналду. Крім того, спробуй попрактикуватися в його характерному пасі з перемиканням напряму з-за ноги, який він робить самому собі.

Удар як у Кріштіану Роналду
https://football-world.com.ua/uploads/articles/b532c6dea5eafcd18c3f4d361e206f737d6901b6.jpg
Удар як у Кріштіану Роналду